BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sveika Lietuvos provincija

Grįžo mergaitė iš eurotripo, pasikultūrino, pamatė svieto ir civilizacijos, bet ar jai tai pritinka? tikrai ne visada. Ištroško sielos ramaus, beveik ne civilizuoto gyvenimo. Tuo istorija ir buvo pradėta.

Dar nespėjusios apšilti kojų namuose, susimetėme šmutkes (aš, draugė x ir y), sulipome į tanką ir išvažiavome kelti provincijos gyvenimo. Atvirai pasakius pats išvykimas nebuvo toks lengvas. Ar kada sugebėjome mes išvykti be nuotykiu, nervų ir įtampos? Paliekam vietos apmąstymams.

Misija Palukniai. Kelionės tikslas Anykščių rajone, kaip ir visai netoli nuo starto, o ir šiaip po tokių atstumo, 100 km tampa vienu juoku :) Puikios nuotaikos, gauja lekia su vėjeliu, tankas lenke pakelyje sutiktas lupenas, spidometro duomenys nieko nedomina, radijukas treška braška, mp3 neklausom, ką čia ne lygis tokiame tanke :) Keletą kartų pasitikslinę kelią per pačias naująsias technologijas (Sagem GPRS - Bitė), kelionės tikslą pasiekėme dar nesutemus.

Apšilimas, teritorijos apžiūra ir verdiktas - Jamam šytą kaimą :) O kaip gi nepaimsi. Juk patys nerealiausi provincijos patogumai: lauko tuoletas iki kurio reikia brautis per žoles, nemačiuses dalgio 2 mėnesius. Tuoleta pats geriausias kondicionierius, pavadinimu “trūksta kelių lentų”, o dar kokia deimantinė rankena. Skleidžianti vaivorykštę :P. Nerealus vandentiekis iš cementuoto šulinio be vandens, bet mes vandenį liejome laisvai bakeliais. Kaip kaimynai pavydėdavo. Reikėjo matyti :) Sustoję ratu stebėjo indų plovimo procedūrą :). 100 metrų iki jūros, perbridus laukus su galybe skruzdėlynų, o kur dar kotedžo patogumai?! Net sunku apsakyti: sexodromai, kaimynai peliukai, supamosios kėdės, kiauri langai ir visi kiti nerealūs provincijos patogumai. Širdis atsigavo atsidūrus vietoje, kuri taip arti širdies, nors ją matai tik pirmą kartą.

Pirmoji naktis praėjo labai sklandžiai. Naktį buvo kiek darbo draugei X. Intensyviai makalavo gerą pusvalandį, kuom ir kokiais tikslais nutylėsiu. Bei surengėme savo koncertą, kurį teko stebėti draugei X. Mažumėle pagasdinome vietos gyventojus, kurių nė su žiburiu nerasi. Bet visumoje niekas nedrumstė mūsų ramaus miego :)

Nauja diena, rytas….Provincijos tyla. Fantastika. Dalinimaisi įspūdžiais kas ką sapnavo, dienos planavimas, bendras pusryčių gaminimas. Galima būtų prie to ir priprasti :) 11.00 sulipę į tanką išvykome apžiūrėti apylinkių :) Jėtau kokie mieli Anykščiai ir jų gyventojai :D Aš nebūčiau aš, jeigu neaplankyčiau su griausmais savo draugų :) Dar kartą atsiprašau Vax, jeigu sukėliau stiprių išgyvenimų, nemalonių pojūčių, streso ar tiesiog sugrioviau dienos planus :) Užtai ten radome puikių gidų, kurie aprodė apylinkės įžymybes :) O dar kaip smagiai pasiturškėme vietiniame ežerioke :) Ach… Tai štai. Šeimyniškai pavalgę, net nežinau ką veikėme :) Koks skirtumas ką veiki provincijoje, tai vistiek yra malonu :) O taip, prisivežėme malkų ir naktį kūrėm laužą :) Apsėdę ratu ir pakabinę svajingas akis į šokančią ugnį dainavome dainas, o mieloji draugė Y, kuriai ir turime būti dėkingos už tokį nerealų savaitgalį, skambijo gitara :) Pilnatis, žvaigždėtas dangus, ramus vakaras, spragsinti ugnis, kepamos dešrelės ir artimiausi draugai :) - NEREALU :)

Šios nakties miegas buvo dar mielesnis širdžiai, apart to, kad mielosios draugės koncertavo visą naktį skleisdamos keistus švokštimus, burbuliavimus ir kitokius velnius. Kas liepė peršalti?

Tai štai, taip ir leidome savaitgalį, štai taip kėlėme provincijos lygį :)

Dar kartelį dėkui VadinkManeVardu, man nuoširdžiai patiko ir laukiu nesulaukiu kada vėl galėsime apturėti kažką panašaus :)

Rodyk draugams

Komentarai (3)

 1. Vax:

  „O taip, prisivežėme malkų“ , nu taip, malkas tai is manes isvoget :DD O siaip as prisidedu prie dekavoniu VadinkManeVardu, mums unreal (nuosirdziai) patiko sitas country trip'as (: O Doosei lieku skolingas staigmena :P

 2. MelynaLiepsna:

  Blem per sia kelione stebedama seniai matytas drauges nusprendziau,kad lb lb lb ju pasiilgus buvau ir man nesvarbu ka mes veikiame kartu kokios vyrauja nuotaikas,man tiesiog nuostabu buti kartu su jomis:]vat tep vat mergaites karalaites:)*(Akvile tikrai nebuvo pamirsta:] )

  Aciukas jums visiems(taip pat ir VAx su Aruneliu) uz visa kelione,naujas nematytas Lietuvos vieteles ir t.t:] buvo saunu??!!Oooo taaaaip!!! :]Kada pakartosim?(na tik si kart gal taip smarkiai nenugazdinsim poros zmogeliuku:Dna,bet maziau irgi ne:D)

 3. VadinkManeVardu:

  Blogas mielas - nors prie širdies dėk :D.

  O aš galiu pažadėt, kad tai ne paskutinė mūsų kelionė į šitą rojaus kampelį. Reikia tik noro, sveikatos, na ir šiek tiek pinigų :).

  Ačiū Gintarei už makaliones, Gerdai už gerą nuotaiką, o Nerijui už palaikymą. Smagu buvo :D.

Rašyti komentarą