BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pastarasis gyvenimo tarpsnis

Tum purumpum pum purum :) Ar ne puiki diena? Paklausiau ir nepatikėjau…. Ignoruojant faktą,kad prieš porą dienų netekau labai brangaus žmogaus, nors bandau save nubausti už tuos verkšlenimus tuo, kad nereikia būti egoistei,tikrą skausmą jaučia šeimos nariai, ir tai jog gavau šaukimą į teismą,kuris vyks dieną, kuri turėjo atnešti džiaugsmą į širdį (Mokyklos baigimas,bet dar ne vidurinės ir ne menuškės)…. Tai kuo aš džiaugiuosi?… OK belieka likti optimistais, įsitverti kojų nagais į žemę, iškelti galvą aukštyn ir nosimi liesti debesis,kitaip nieko nebus… O šiandien man laisvadienis,ignoruojant faktą, kad rytoj keltis 4:20 :D aš tiesiog švyčiu optimizmu.

Tai štai buvau aš tame tiuning šou….Labai sąžiningai fotografavau visus kledarus ir spėkite vardan ko? O gi dėl Vax, ko tik dėl jo aš nepadarau, ir to ir to :D Na gal ir yra į ką pažiūrėti, tačiau…Hm…Daug kas ir žaloja…O ypač tokios rožinės svajonės


Gal šiam mašiniukui apturėjus kitokią spalvą aš bučiau kiek ilgiau ja pasigrožėjus :)Na ši rich-bich man visai patiko savo idėja…Tik įdomu po kiek laiko važinėjimo jie nusilupinėtų :D Štai dar visai nieko lerva,gal kada gyvenime pavyks tokią sutranzuoti?…ax….


Bet va tokių mašinų nesuprantu…Na matyt todėl,kad nesu vaikinas (vaje koks minusas :D).Prideda į bagažines kalonėlių,matosi, kad žmonės nevažinėja į tolimas keliones o tik namai,miesto centras(pasirodyti). Bagažinėje nėra vietos nė pirstelti. Na bet jau kai ten įmontuojamas TV….dumb….Važiuojam kur romantiškai gamtoje pažiūrėsime TV :D Dal dar VIASAT lėkštę ant stogo? :D
O šis popieriokas ant mašinos durelių man priminė tas TV laidas kuomet žmonės nori pasikeisti,prieš operaciją ir po,koks jis buvo baisus o koks dabar tobulas :D


O štai parduotuvėje SAVAS stovėjęs Moskviciukas prie kurio gamybos prisidėjau ir aš :) Paaukojau 10 ct :) ar aš ne angels?

Na tuo skyrelį nuostabus tiuning show ir baikime….

o čia šiaip iš smagių darbo laikų :D Seniai jau bemačiau tokią smagią drabužio (o ąia dar ir kepuraitės) etiketę…


Rodyk draugams

Visai nejuokingai pajuokavo

Tiesa pasakius man jautrios sielos žmogui,šis cha.lt klausimas pasirodė visiškai nejuokingas.Po tokių žodžių praėjo noras lankytis tokiose svetainėse.Nes nebesijaučiu čia saugi.Mokytoja FUCK the LIFE veikia ir per atstuma visus,net nepažįstamus….

Rodyk draugams

Vėjo nublokšti

Nuostabus penktadienio rytas,nereikia į darbą,ar aišku?Kam neaišku paklauskite pas tuos kam aišku. 12:36,šviečia saulutė ir aš pagauta įkvėpimo. Norėtųsi jums nuversti kalnus,apkabinti ir visus išbučiuoti,juoktis ir tuo pačiu metu verkti - jausmų audra (Gintare tai visai kas kita nei hormonų audros apie ką tu spėju db galėjai pagalvoti). Šypsena puošianti mano veidą yra nuo ausies iki ausies ir be skalpelio pagalbos. Nors dar tik vakar kentėjau darbo kančias,šiandien atrodo viskas taip tolima ir pamiršta….


Jums mielieji šis tas iš mano darbų…O visgi eiti į darbą yra smagu. Kuomet atėjus sužinai,kad tavo mašina sugedus ir gali atsigulus ant žemės kaip katinas šildytis ant saulutės. Kadangi problemų su sąžine neturiu tai daryti sau leidžiu. Guli ir kuri gyvenimo planus… Sutikus viršininką jį atidaužai per kepenis ir sakai “Avinėli pasipurtyk”,o jis tau duoda pinigų :) Su plačia šypseną kaip atsidėkojant išplauni jam grindis, nurankioji voratinklius ir vėl vartaisi pasinaudojus proga priešais saulutę…Kas gali būti geriau jeigu ne ledų vafliukų fėjos profesija? :) O dar tos nerealios aprangos, kelnių siūlių galėtų pavydėti ir pats versace, o dizainas, dolche’i gabana’i dar toli iki tokio. Nuostabios kelnės,kurios prisitaiko prie tavo kūno formų,gali valgyti kiek nori ir vistiek į jas tilpsi. Jos tiesiog skirtos išryškinti tavo privalumus,o švarkas juos paslėpti. Žali apvadėlai,tiesiog verčiantys rėkti green peace. O kaip neapsakomai dailiai,pačiais fantastiškiausiai tepalų raštais jos yra patobulintos…ax…O sagutės,kas gali būtį afigieniškaiu,jos pritaikytos striptizo ereliams.Tik šast ir tu jau be švarko…Tik prekyboje gali pasirodyti ir fufliakų,na žinote made in Chine rusys. štai vienas bendradarbis tešlinukas nesugebėjo tokio drabužėlio nusipirkti,susidaigstė iš skiautelių,apsišovė.Nepadirbsi tokio nerealaus dalyko niekaip.Dvasios džiaugsmas yra darbas, o ypač Kaune.Ten atsiskleidžia mūsų kūrybinė esybė. Įkūrėme netgi savo grupę,bei ėmėme kurti savo debiutinę dainą…. Taip ir matau kai mus kviečia į sceną….Grupė tai aišku pagros jums savo pirmąją,topų viršūnes pasiekusią dainą…”Ar aišku” :)

Bet tai tik lašas stiklinėje visų tų privalumų,neužtektų man ir dienos,bei nakties jų išvardinti….

Siela ištroškusi nuotykių…

P.S.: pagaliau swach’as grįžo namo :) nerealiai-ar aišku?

Rodyk draugams

Darbo liaudis….

Sukaupusi visą savo stiprybę,ėmiau ir nusprendžiau,kad jau pats laikas prisiminti blogą. Jau trečia savaitė kaip partinuosi prie didelių žmonių gyvenimo-darbo. sekasi ganėtinai neblogai,neskaitant fakto,kad teko išbandyti ganėtinai egzotiškus miegojimo būdus :D Jei ką aš galėsiu pasidalinti patirtimi vėliau. Ar laukiu pirmojo savo paskatinimo? Kažkodėl nemanau kad jis mane kažkuo paskatins :D Bent jau ne pačia geriausiąja prasme.

Vistiek,velniop…ir darbo liaudis gali džiaugtis gyvenimu…tik reikia,kad vis kas timpteltų ir nusitemptų :D kur linksmiau :)  Vakar eilinį kartą supratau koks esu paprastas žmogus. Man reikia tiek nedaug :)  Nusiveskit mane į pievą, išdribkime ant žolės ir klausykime ką šnabžda vėjas…Kokią melodiją  muša mūsų širdys. Visai jau ėmiau šnekėti kaip morciauna katė… Žinote jūs ištvertumėte 12 valandų kovą su tešlos gabalais ir rašteliais ” Alkaeda jus stebi.Bin Ladenas” nemanau,kad galėtumėte ramiai mąstyti :D

Ai gana pjauti….padūsaukime :D

 

Rodyk draugams