BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ameliukas

Galbūt - tai yra didelė gėda vienų akimis, bet turiu prisipažinti, kad ši šedevrą “Emilija iš Monmartro” šiandien žiūrėjau pirmąjį kartą. Visad stengdavausi tai padaryti TV pagalba, bet nebuvome mes niekad geri draugai. Todėl labiau pakinkyta/prisijaukinta IT pagalba, pažiūrėjau per pc.  Likau visai sužavėta. Pakankamai įdomus kontekstas ir daug gerų, šiltų emocijų. Ar tai komedija? Galime pagalvoti ir taip, tačiau tai priskirčiau ir pasakai :) Įdomi idėja, ta, kad apie kiekvieną veikėją papasakoja kažką įdomaus. Ir beje žaismingi titrai pabaigoje :) O pagrindinė veikėja… Graži…. Aš už ją visom penkiom (penktą skolinuosi iš kolegų vyrų). Aš ir noriu tokiųųųųų didelių rudų akių :) Cute. Dvi valandos visai neprailgo, nes visame kame pilna siužeto. Matyt prisidėjo ir tai, kad filmas filmuotas Paryžiuje… (Paryžiau, turim dar nesuvestų sąskaitų ). Tikrai siūlyčiau užmesti akį į šį mažą džiaugsmą ir dar… be galo norėčiau kada sulaukti tokios gyvenimiškos situacijos, kaip viename iš paskutiniųjų filmo epizodų. Tos palaimingos šypsenos glaudžiant prie krūtinės mylimą vyrą… :) Kad geriau įsivaizduoti, teks patiems viską peržiūrėti :)

Gero savaitgalio ir nuostabiai velnioniškai gerų paskutiniųjų rudens atostogų jūsų gyvenime mielieji abiturientai :) (Kas norėjo tas suprato :) )

Poramė, gilią mintį slepianti šypsena :) Labos….

Rodyk draugams

Komentarai (3)

  1. MelynaLiepsna:

    na as akzkaip neziurejau to filmo…kazkada lyg ir norejau pradet,bet nesusidomejau ir tiesiog perjungiau pagalba nuostabaus distansinio pagalba:]gal jei ne tas daikciukas ir buciau paziurejusi si filma is tingulio perjungti kanala:]bet kazkaip ir nesigailiu,kad jo nemaciau:]gal kada paziuresiu:]siaip ar taip turiu ji savo stebuklingoje filmams skirtoje dezuteje:]

  2. Doose:

    paziurek :) ir padusauk :) tik ne su akvile, nes ji daugiau dusaus :D

  3. MelynaLiepsna:

    su akvile filmus ziuret galima tik antra akrta:Dnes ji perdaug demesio reikalauja :DD

Rašyti komentarą